Про нас:

“Barristers”

15 грудня 2017 року групою високопрофесійних адвокатів зі значним досвідом роботи було створено Адвокатське об’єднання «Barristers» з офісами в Одесі, Києві та Харкові.

АО «Barristers» – це результат об’єднання АО «Шевчук та партнери», АО «Пономаренко та партнери» і Юридичної компанії «Баристер» (2004 р.)

Тому Адвокатське об’єднання «Barristers» поєднує в собі найкращі традиції та прогресивний підхід у наданні правової допомоги.
АО «Barristers» консолідує кращих спеціалістів в сфері кримінального права та процесу, кожен з яких підходить до вирішення справи із творчим, оригінальним підходом та націленістю на результат.

Основним напрямком нашої діяльності являється надання повного спектру правової допомоги в рамках кримінального права та процесу.

Специфіка нашого Адвокатського об’єднання обумовлена наданням правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, що виходить далеко за межі національних судів: в Міжнародному кримінальному суді, Європейському суді з прав людини, а також у деяких судах зарубіжних країн. В АО «Barristers» працюють високопрофесійні фахівці у галузях цивільного, трудового та господарського права і процесу.

Окрім юридичної практики адвокати АО «Barristers» активно діляться практичним досвідом з колегами, беруть участь у семінарах, конференціях, тренінгах. Адвокати АО «Barristers» є авторами наукових та практичних статей у різноманітних виданнях.

У 2018 році АО «Barristers» визнано «Відкриттям року» серед кращих юридичних фірм у сфері кримінального права.

За результатом дослідницької програми газети «Юридична практика», АО «Barristers» увійшло до ТОП «50 провідних юридичних фірм України 2018 року», а також в ТОП «10 провідних фірм з кримінального права України 2018 року».

Національна Асоціація Адвокатів України нагородила Адвокатське об’єднання «Barristers» подякою за плідну співпрацію впродовж 2018 року, всебічну підтримку розвитку адвокатського самоврядування та зміцнення авторитету адвокатури.

У 2019 році вийшов друком Кримінальний процесуальний кодекс України із постатейними матеріалами у вигляді витягів з постанов та ухвал Верховного Суду (Великої Палати Верховного Суду та Касаційного кримінального суду) та Верховного Суду України станом на 1 лютого 2019 року.

У березні 2019 року АО «Barristers» визнано відкриттям року за рейтингом юридичних фірм StarLawyers від ЛІГА:ЗАКОН.

У квітні 2019 року АО «Barristers» отримало нагороду «Бренд року- 2019» в номінації «Прорив року»

Партнери, адвокати АО «Barristers» Олексій Шевчук, Костянтин Глоба та Андрій Левковець входять в рейтинг The Legal 500 у номінації кращих спеціалістів в сфері кримінального права та процесу.

Адвокатське об’єднання «Barristers» нагороджено «Юридичною премією року 2019» в номінації «Юридична фірма – прорив року у кримінальній практиці»

Успішну роботу адвокатів АО «Barristers» традиційно відзначили в дослідженні Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients ( «Українські юридичні фірми 2019. Довідник для іноземних клієнтів»). Серед найбільш резонансних справ адвокатів АО «Barristers» – справи Борислава Розенблата, Геннадія Корбана, Надії Савченко, В’ячеслава Кобалева, Тетяна Чорновол, Владислав Мангер, ТОВ”Яндекс. Україна” .

Адвокатське об’єднання «Barristers» входить у «ТОП-100 найбільших юридичних компаній: захист бізнесу» та займає 12 місце.

4 жовтня 2019 року відбувся всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року – 2019»:

– у профільній номінації «Кримінальне право» здобули партнери АО «Barristers» Костянтин Глоба та Андрій Левковець;

– у спеціальній номінації «Захист бізнесу» перемогу здобув адвокат АО «Barristers» Олександр Тананакін;

– «Краща ТВ-програма на юридичну тематику»: «ДокаZ» партнера АО «Barristers» Олексія Шевчука та «Законні підстави» партнера АО «Barristers» Дениса Пономаренко;

– «Краще відділення Асоціації адвокатів України» – Одеське відділення представником якого є партнер АО «Barristers» Денис Пономаренко.

Адвокатське об’єднання «Barristers», основною діяльністю якого є: судова практика, кримінальне право, приватні клієнти, захист бізнесу, виконавче провадження, входить в ТОП «50 провідних юридичних фірм України 2019 року»!

Адвокатське об’єднання «Barristers» переможець юридичної премії Legal Awards 2020 в номінації «Юридична фірма року в сфері захисту бізнесу».

Адвокати АО «Barristers» традиційно відзначені серед кращих в щорічному дослідженні юрринка – Ukrainian Law Firms 2020.

Наші клієнти: