Про нас:

“Barristers”

15 грудня 2017 року групою високопрофесійних адвокатів зі значним досвідом роботи було створено Адвокатське об’єднання «Barristers» з офісами в Одесі, Києві та Харкові.

АО «Barristers» – це результат об’єднання АО «Шевчук та партнери», АО «Пономаренко та партнери» і Юридичної компанії «Баристер» (2004 р.)

Тому Адвокатське об’єднання «Barristers» поєднує в собі найкращі традиції та прогресивний підхід у наданні правової допомоги.

АО «Barristers» консолідує кращих спеціалістів в сфері кримінального права та процесу, кожен з яких підходить до вирішення справи із творчим, оригінальним підходом та націленістю на результат.

Основним напрямком нашої діяльності являється надання повного спектру правової допомоги в рамках кримінального права та процесу.

Специфіка нашого Адвокатського об’єднання обумовлена наданням правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, що виходить далеко за межі національних судів: в Міжнародному кримінальному суді, Європейському суді з прав людини, а також у деяких судах зарубіжних країн. В АО «Barristers» працюють високопрофесійні фахівці у галузях цивільного, трудового та господарського права і процесу.

Окрім юридичної практики адвокати АО «Barristers» активно діляться практичним досвідом з колегами, беруть участь у семінарах, конференціях, тренінгах. Адвокати АО «Barristers» є авторами наукових та практичних статей у різноманітних виданнях.

У 2018 році АО «Barristers» визнано «Відкриттям року» серед кращих юридичних фірм у сфері кримінального права.

За результатом дослідницької програми газети «Юридична практика», АО «Barristers» увійшло до ТОП «50 провідних юридичних фірм України 2018 року», а також в ТОП «10 провідних фірм з кримінального права України 2018 року».

Наші клієнти: