Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
09.11.2021
АВТОР: Вища школа адвокатури НААУ

18.11.2021 Адвокат, науковий радник АО «BARRISTERS» Ірина Гловюк проведе вебінар на тему: «Застосування положень КК та КПК стосовно кримінальних правопорушень, пов’язаних із домашнім насильством у контексті міжнародних стандартів протидії домашньому насильству»

18.11.2021 12:00 – 14:00 у режимі онлайн адвокат, науковий радник АО «BARRISTERS» Ірина Гловюк проведе вебінар на тему: «Застосування положень КК та КПК стосовно кримінальних правопорушень, пов’язаних із домашнім насильством у контексті міжнародних стандартів протидії домашньому насильству».

Під час заходу поговоримо про:
  1. Практика ЄСПЛ стосовно протидії домашньому насильству. Справа «Опюз проти Туреччини». Справа «Левчук проти України». Справа «Володіна проти Росії».

  2. Стаття 126-1 КК: доктринальне та судове тлумачення

  3. Тлумачення поняття «домашнє насильство» за КПК

  4. Застосування положень КПК щодо обмежувальних заходів

  5. Застосування норми КПК «угода про примирення у кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з домашнім насильством, може бути укладена лише за ініціативою потерпілого, його представника або законного представника»

  6. Використання даних щодо кримінальних проваджень у цивільних провадженнях щодо видачі обмежувальних приписів: практика ВС.

Детальніше можете ознайомитися та записатися на вебінар за посиланням:  https://www.hsa.org.ua/onlajn-translyatsiya-zastosuvannya-polozhen-kk-ta-kpk-stosovno-kryminalnyh-pravoporushen-pov-yazanyh-iz-domashnim-nasylstvom-u-konteksti-mizhnarodnyh-standartiv-protydiyi-domashnomu-nasylstvu/ 

Джерело: Вища школа адвокатури НААУ
51
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА