Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
10.05.2019
АВТОР: resonance.ua

20-22 ТРАВНЯ У КИЄВІ ПАРТНЕР АО “BARRISTERS”, АДВОКАТ ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК ТА ПОЛІТКОНСУЛЬТАНТ КАТЕРІНА ОДАРЧЕНКО НАВЧАТИМУТЬ «ЯК ПЕРЕМОГТИ НА ВИБОРАХ?»

20-22 травня в Києві в рамках триденного семінару з підготовки та реалізації передвиборчих кампаній різних рівнів Академія політичного менеджменту POLITIX проведе перший в Україні авторський курс політтехнолога Катерини Одарченко “Як перемогти на виборах?”

Також лекції прочитають відомі фахівці з питань проведення виборів – політтехнологи, фахівці з комунікацій, коучі та адвокати, – передає Резонанс.

Як повідомили в Академії політичного менеджменту POLITIX, захід пройде в центрі столиці, конференц-залі PREMIUM KWINS hall, (вул. Антоновича, 40).

Спікерами на даному заході стануть:

Катерина Одарченко – політичний консультант, партнер компанії Sic Group Ukraine.

Анастасія Зернова – адвокат, сертифікований експерт національної асоціації адвокатів України.

Денис Богуш – політтехнолог, віце-президент Української PR-ліги.

Анна Костильова – власник рекламного агентства Powerplant

Олексій Шевчук – адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Barristers», громадський діяч, автор та ведучий проекту «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

За словами організаторів, дана лекція – “унікальний продукт, який дасть відповіді на питання, що постають ребром у всіх виборчих кампаніях незалежно від рівня і місця проведення”.

“Ви зможете глибоко зануритися в тему, отримати унікальний робочий інструментарій, навчитися застосовувати його як в стандартних, так і кризових ситуаціях”, – відзначають в академії.

“Існує думка, що форс-мажор – це синонім передвиборної кампанії. Ми ж покажемо, завдяки чому і як перейти від ситуації нескінченного гасіння пожеж, до системної роботи, що приносить прогнозовані результати. Наші спікери навчать Вас вигравати виборчі кампанії. Ні більше, ні менше . Адже будь-яка успішна кампанія (будь-то за місце депутата в районній раді чи велика Президентська гонка) – всі вони будуються за одними принципами, які ми з Вами детально вивчимо і опрацюємо “, – йдеться в прес-релізі.

Учасники семінару отримають не тільки практичні рекомендації з підготовки та ведення передвиборної боротьби для досягнення перемоги, але і повний структурований набір знань-інструментів політичних комунікацій:

– методику розробки позиціонування політика;

– алгоритм створення передвиборчого штабу;

– алгоритм роботи з медіа;

– принципи планування графіка агітаційних хвиль;

– ефективну стратегію розподіленого бюджету для роботи по округу;

– методичку з підбору агітаторів і їх контролю.

Ознайомитися з докладною програмою курсу і відразу зарезервувати місце як в стандартній, так і в VIP-групах, можна на politix.com.ua.

Джерело: resonance.ua
866
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА