Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
24.06.2019
АВТОР: BARRISTERS

20 червня 2019 року науковий радник АО «Barristers», адвокат Микола Пашковський взяв участь у фаховій дискусії “Юрисдикція Вищого антикорупційного суду”

20 червня 2019 року, відбулася робоча нарада – фахова дискусія “Юрисдикція Вищого антикорупційного суду” суддів Вищого антикорупційного суду за участі суддів Верховного суду, науковців, представників міжнародних організацій з питання предметної підсудності Вищого антикорупційного суду.

На заході обговорено питання щодо організації передачі кримінальних проваджень до Вищого антикорупційного суду та особливостей тлумачення кримінального процесуального законодавства з цих питань.

Захід відбувся в приміщенні Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та за підтримки Європейської антикорупційної ініціативи.

У фаховій дискусії “Юрисдикція ВАКС” взяв участь науковий радник Адвокатського об’єднання «Barristers», адвокат, кандидат юридичних наук, доцент Микола Пашковський, який зробив повідомлення щодо можливості, переваг і недоліків застосування процедури направлення кримінальних проваджень з одного суду до іншого за ч. 3 ст. 34 КПК України при передачі справ від загальних судів до Вищого антикорупційного суду.

Раніше свою позицію щодо предметної підсудності кримінальних проваджень Вищому антикорупційному суду висловили партнер АО «Barristers», адвокат Пономаренко Денис і науковий радник АО «Barristers», адвокат, доктор юридичних наук Ірина Гловюк.

Пономаренко Д.В., Гловюк І.В. ПИТАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ПІДСУДНОСТІ ВИЩОГО АНТИКОРУПІЙНОГО СУДУ .

Джерело: BARRISTERS
759
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА