Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
24.02.2020
АВТОР: Спеціальні кореспонденти

21 лютого 2020 року відбулась прес-конференція за участю партнерів та адвокатів АО «Barristers» під час якої було заявлено про факти дискредитації міськради та мера міста Дніпро Філатова Б.А. з боку прес-служби СБУ В Дніпропетровській області

Вперше в Україні в суді можуть зустрітися міськрада і державний правоохоронний орган. Мерія Дніпра планує оскаржити наклеп, який розповсюдила прес-служба СБУ В Дніпропетровській області.

Міськрада Дніпра запросила адвокатів АО «Barristers» для захисту від неправдивої інформації СБУ. Це перший в Україні випадок, коли орган місцевого самоврядування готовий подати позов до суду проти одного з найсильніших державних правоохоронних органів.

21 лютого 2020 року відбулась прес-конференція за участю адвокатів Адвокатського об’єднання «Barristers» Олексія Шевчука, Костянтина Глоби, Юлії Бєлової та Інни Тецької, під час якої було заявлено про факти дискредитації міськради та мера міста Дніпро Філатова Бориса Альбертовича з боку прес-служби СБУ В Дніпропетровській області.

Як повідомив «Спеціальним кореспондентам» особисто партнер, адвокат АО «Barristers» Олексій Шевчук, напередодні прес-конференції йому зателефонував невідомий і в грубій формі погрожував фізичною розправою. Адвокат звернувся до Нацполіції щодо цього інциденту і по факту звернення зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст.129 Кримінального кодексу України погроза вбивством.

Після цього стало відомо, що адвокат Олексій Шевчук, як партнер АО «Barristers», яке надає послуги щодо захисту ділової репутації міській раді та меру міста Дніпро Філатову Борису Альбертовичу, звернувся по факту погроз до державної служби охорони про надання йому та колегам державної охорони, оскільки існує реальна загроза життю та здоров’ю внаслідок професійної діяльності.

 

Джерело: speccor.org.ua
678
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА