Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
21.05.2019
АВТОР: Борис Бабін

21 травня науковий радник АО «BARRISTERS» Борис Бабін взяв участь у міжнародній конференції на тему “Вдосконалення правової бази, судової практики та тренінгових програм з питань внутрішнього переміщення”

На першій сессії міжнародної конференції йшла мова про п’ять років внутрішнього переміщення: розробка тривалих рішень.

На другій сессії відбулось обговорення вдосконалення національного закондавства України та судової практики з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб, основні досягнення та виклики.

На третій сессії учасники міжнародної конференції розглядали Європейську програму з навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP): курс Ради Європи з питань внутрішнього переміщення.

На четвертій сессії йшла мова про національне законодавство з питань внутрішнього переміщення, оновлені рекомендації базового аналізу та судову практику України з питань внутрішнього переміщення, шляхи вдосконалення.

Науковий радник АО «BARRISTERS» Борис Бабін за запрошенням доповідачів стисло виклав алгоритми захисту прав внутрішньо пернміщених осіб в міжнародних судових та адміністративних установах. Наголосив на потребі ефективної верифікації кількості вимушених переселенців, особливо зважаючі на відомості Державного реєстру виборців, отриманих внаслідок президентських виборів 2019 року.

 

Джерело: BARRISTERS
406
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА