Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
30.01.2020
АВТОР: BARRISTERS

29 січня 2020 р. адвокат, науковий радник АО «Barristers» Ірина Гловюк за запрошенням голови Приморського районного суду м. Одеси С.М. Кічмаренка взяла участь у  робочій конференції з актуальних питань подальшого розвитку інституту присяжних при відправленні правосуддя судами України у  Приморському районному суді м. Одеси

29 січня 2020 р. адвокат, науковий радник АО «Barristers», д.ю.н., професор, завідувач кафедри кримінального процесу НУ «ОЮА» Ірина Гловюк за запрошенням голови Приморського районного суду м. Одеси С.М. Кічмаренка взяла участь у  робочій конференції з актуальних питань подальшого розвитку інституту присяжних при відправленні правосуддя судами України у  Приморському районному суді м. Одеси.

На конференції Головою Комітету Верховної Ради України з питань правової політики А.Є. Костіним було презентовано основні положення  законопроектів стосовно забезпечення участі присяжних у здійсненні правосуддя.  Іноземні експерти: Девід М. Вон та Томас Фланаган презентували досвід функціонування суду присяжних у США та Ірландії.

Іриною Гловюк було звернено увагу на окремі положення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення участі присяжних у здійсненні правосуддя» у частині змін до Кримінального процесуального кодексу України. Доповідь торкалася кола кримінальних проваджень, що розглядатиметься судом присяжних, особливостей визнання доказів недопустимими, немотивованих відводів, опитувального листа, змісту вердику у аспекті рішень ЄСПЛ «Папон проти Франції», «Такске проти Бельгії» та досвіду Франції, Австрії, Іспанії, Бельгії.

Пропозиції до проекту будуть систематизовані та скеровані до  Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Джерело: BARRISTERS
507
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА