Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
19.06.2019
АВТОР: BARRISTERS

Адміністрація Президента України оприлюднила петицію подану адвокатами АО «Barristers».

18.06.2019 на сайті Президента України була оприлюднена електронна петиція подана адвокатом АО «Barristers» Максимом Джевагою – “Провести обов’язкову публічну переатестацію працівників військових комісаріатів, відповідальних за призов на строкову військову службу, та їх керівників. Зобов’язати їх пройти незалежне експертне обстеження щодо стану їх психічного здоров’я”.

Подання петиції, ще одна спроба правовим методом примусити Державу дотримуватись законів під час призову молоді на строкову військову службу.

Події останнього тижня довели, що надії на суди немає через побоювання винести рішення проти держави, поліція та військова прокуратура не дієві державні органи, які не виконують своїх функцій щодо захисту прав та свобод людини, а молоді люди “відловлені” на вулиці працівниками військоматів, наче на “сафарі”, – після потрапляння в їх приміщення чи збірні пункти для призовників, позбавлені будь-яких громадянських прав.

Змінити цю ганебну практику, можна лише спільними зусиллями та завдяки розголосу в засобах масової інформації. Можливо, наведення ладу підтримає і Верховний головнокомандувач і Гарант Конституції.

На сьогодні, задіяні всі можливі правові засоби поновлення порушених прав (звернення до слідчого судді в порядку 206 КПК, звернення в Європейський суд в порядку правила 39, заяви про вчинення службових злочинів, скарги до органів військової прокуратури тощо).

Просимо Вас підтримати електоронну петицію, щоб звернути увагу новообраного Президента на цю проблему.

Голосуйте тут

 

Це не тільки спроба допомогти одній конкретній людині, це спроба вирішити системну проблему. Такі дії воєнкомів критикує Міністр оборони чи керівник Генштабу, обіцяють притягти винних до відповідальності, але такі “сафарі” знову повторюються щопівроку.

Захист у справі здійснюють адвокати АО «Barristers» Джевага Максим, Колокольніков Вадим, Щербіна Олександр.

Джерело: BARRISTERS
1266
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА