Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
20.05.2021
АВТОР: Судебно-юридическая газета

Адмінпослуги, місцеві заклади та служби: Мінцифра запустила платформу СВОЇ

Платформу запустили для взаємодії громад із населенням.

Міністерство цифрової трансформації України запустило платформу СВОЇ для взаємодії громад із населенням. Про це йдеться у пресслужбі відомства.

«Платформа охоплює муніципальний чат-бот і конструктор сайтів для громад. Поки що працює у 21 громаді в 9 областях України. Серед найбільших міст, у яких працюватиме чат-бот, — Одеса, Луцьк, Вінниця, Кам’янське, Тернопіль, Хмельницький і Сєвєродонецьк.

Про що можна дізнатись у чат-боті?

Чат-бот є надійним помічником громад, бо містить важливу інформацію про адміністративні послуги, місцеві заклади та служби.

Завдяки чат-боту можна дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП, написати електронне звернення, оцінити роботу комунальних установ і підписати петицію до місцевої влади тощо.

Як скористатись чат-ботом СВОЇ?

Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх 3: Послуги, Я+Влада і Моє місто.

У блоці Послуги міститься інформація про ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію до місцевої влади чи підтримати проект громадського бюджету.

Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві установи та служби, останні новини та події громади.

Також платформа дозволяє громадам безкоштовно та зручно створювати сучасні вебсайти на основі державної дизайн-системи Дія. Щоб підключитися до платформи, потрібно заповнити форму на сайті toolkit.in.ua.

Чат-бот у Viber.

Чат-бот у Telegram

Платформу СВОЇ розроблено в межах реалізації Програми EGAP, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації за фінансової підтримки уряду Швейцарії», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що запустили Telegram-бота, який допоможе знайти корисну інформацію щодо роботи реєстрів Мін’юсту.

Джерело фото: Міністерство цифрової трансформації України

Джерело: Судебно-юридическая газета
163
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА