Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
05.12.2019
АВТОР: НААУ

АДВОКАТ, НАУКОВИЙ РАДНИК АО «BARRISTERS» Д.Ю.Н., ДОЦЕНТ ІРИНА ГЛОВЮК В ЧИСЛІ ЧЛЕНІВ КОМІТЕТУ НААУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ АНАЛІЗУ ЗАКОНОПРОЕКТУ ЗМІН ДО КПК УКРАЇНИ

Адвокат, науковий радник АО “Barristers” д.ю.н., доцент Ірина Гловюк в числі членів Комітету з кримінального права та процесу Національної асоціації адвокатів України, взяла участь у підготовці правового аналізу проекту Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо приведення процесуальної процедури до міжнародних зобов’язань України у сфері кримінальної юстиції)» (реєстр. № 2304 від 23.10.2019).

За результатами проведеного аналізу НААУ надало свої пропозиції та зауваження до вказаного законопроекту до Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

Вказані зауваження та пропозиції стосуються насамперед необхідності удосконалення окремих формулювань, використаних у проекті Закону, зокрема запропонованого визначення процесуальної дії.

Також ними, серед іншого, пропонується включити до переліку осіб, які можуть укласти договір із захисником, інших осіб, права чи законні інтереси яких обмежуються під час досудового розслідування, а також доповнити перелік  речей і документів, до яких заборонено доступ, інформацією, що зберігається на електронних носіях.

Детальніше з пропозиціями та зауваженнями до зазначеного законопроекту можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: НААУ
381
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА