Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
18.03.2020
АВТОР: BARRISTERS

Адвокатське об’єднання «Barristers» надає онлайн-консультації в умовах впровадження карантину

Адвокатське об’єднання «Barristers», розуміючи потреби та проблеми бізнесу в Україні у період запровадження карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу (COVID-19), звертається до представників як приватних компаній, так і державного сектору економіки з пропозицією щодо співпраці.

Представники Адвокатського об’єднання «Barristers» готові надати письмовий аналіз положень чинного законодавства, запровадження яких спрямовано на захист прав фізичних та юридичних осіб під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Ми маємо відповіді на такі запитання:

  • Яким чином впровадження карантину впливатиме на управління бізнесом?
  • Як ефективно врегулювати відносини з контрагентами?
  • У яких випадках поширення COVID-19 можна вважати форс-мажором та підставою для звільнення від відповідальності за невиконання зобов’язань?
  • Чи має карантин вплив на порядок здійснення розрахунків?
  • Чи є законним проведення перевірок контролюючими органами, слідчих (розшукових) дій органами досудового розслідування, зважаючи на встановлені обмеження в умовах карантину?

Ми пропонуємо:

• Надання роз’яснень у формі онлайн-консультацій для працівників та керівників компаній.

• Проведення за погодженням з клієнтом вебінарів та тренінгів з актуальних питань (обшуки, допити) з використанням онлайн-додатків, в тому числі за допомогою програми ZOOM

• Індивідуальний підхід до здійснення аудиту кейсів клієнта та встановлення їх відповідності нововведенням, впровадженими у зв’язку з поширенням COVID-19.

• Розробку стратегії для власників компаній, щодо подальших дій в умовах карантину, зокрема з метою мінімізації негативних наслідків, фінансових втрат для бізнесу та уникнення штрафних санкцій, які можуть бути застосовані як державними органами, так і контрагентами.

У зв’язку з викладеним, користуючись нагодою, запрошуємо до плідної співпраці з нашою командою адвокатів АО «Barristers».

Для подальшого обговорення можливих шляхів співпраці прошу звертатися за наступними контактними даними:

E-mail: info@barristers.org.ua

Телефон: +38(094)823-98-93 ; +38(098)589-47-10

Довірте супровід та захист бізнесу професіоналам, особливо в умовах карантину!

Джерело: BARRISTERS
2572
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА