Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
05.10.2019
АВТОР: АО «Barristers»

Адвокатське об’єднання «Barristers» щиро вітає переможців Всеукраїнського конкурсу «Адвокат року – 2019» !

4 жовтня, у столичному Hyatt Regency відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року – 2019». Асоціація адвокатів України оголосила переможців, серед яких учасники Адвокатського об’єднання «Barristers» !

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ перемогу у профільній номінації «Кримінальне право» здобули партнери АО «Barristers» Костянтин Глоба та Андрій Левковець.

У спеціальній номінації «Захист бізнесу» перемогу здобув адвокат АО «Barristers» Олександр Тананакін.

«Краща ТВ-програма на юридичну тематику»: «ДокаZ» партнера АО «Barristers» Олексія Шевчука та «Законні підстави» партнера АО «Barristers» Дениса Пономаренко.

«Краще відділення Асоціації адвокатів України» – Одеське відділення представником якого є партнер АО «Barristers» Денис Пономаренко.

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об’єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов’язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та відокремити кращих представників професії.

Щиро вітаємо з перемогою!

Бажаємо і далі бути по життю переможцями, досягати нових висот і не зупинятися!

Джерело: АО «Barristers»
1362
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА