Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
05.12.2018
АВТОР: BARRISTERS

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «BARRISTERS» ТА ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА» ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО У ГАЛУЗІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

4 грудня 2018 року Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини «Україна» та Адвокатське Об’єднання «BARRISTERS» підписали Меморандум про співробітництво у галузі освітньої діяльності. У підписанні документа приймали участь президент навчального закладу Таланчук Петр Михайлович, та партнер АО «BARRISTERS» Шадрін Олександр Сергійович разом з асоційованим партнером АО«BARRISTERS» Лазаренко Ельвірою Олександрівною.

Усвідомлюючи важливість об’єднання зусиль щодо створення умов, направлену на комплексну підготовку спеціалістів, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів, організацію та проведення науково-дослідних робіт у сфері правознавства, організацію профорієнтаційної та методичної роботи, усвідомлюючи відповідальність та підготовку високопрофесійних кадрів у галузі юриспруденції дійшли згоди підписати данний Меморандум про співробітництво у галузі освітньої діяльності.

 

 

 

 

Джерело: BARRISTERS
1244
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА