Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
24.03.2020
АВТОР: Партнер АО «Barristers» Алексей Шевчук

Адвокатське об’єднання «Barristers» в умовах карантину надає безкоштовні консультації для працівників закладів охорони здоров’я щодо кримінальної та адміністративної відповідальності!

Адвокатське об’єднання «Barristers» в умовах карантину надає безкоштовні консультації для працівників закладів охорони здоров’я щодо кримінальної та адміністративної відповідальності!

​Здоров’я людей є пріоритетом будь-якої країни. Відповідно і професія медичного працівника в сучасних умовах набуває особливого значення. Лікарі щодня рятують та захищать тисячі людей, а BARRISTERS готові захистити їх!

​Актуальним як ніколи наразі є питання захисту лікарів та інших медичних працівників: не лише від загрози зараження COVID-19, а й від необгрунтованих обвинувачень, претензій, позовів з боку пацієнтів, контролюючих, правоохоронних органів тощо. Важливим також є недопущення будь-яких порушень законних прав та інтересів медичних працівників в умовах запровадження карантину.

​На превеликий жаль, керівники медичних закладів можуть також перебувати під загрозою здійснення щодо них переслідувань за нібито вчинення службових, корупційних злочинів, злочинів проти життя і здоров’я особи (зокрема: неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило зараження особи вірусом невиліковної інфекційної хвороби, розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження вірусом невиліковної інфекційної хвороби, ненадання допомоги хворому медичним працівником, неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником, порушення прав пацієнта, незаконне розголошення лікарської таємниці тощо).

​Адвокатське об’єднання «Barristers» звертає увагу на проблеми притягнення до юридичної відповідальності за професійні «медичні» правопорушення, зауважує на необхідності для керівників закладів охорони здоров’я бути обізнаними про те, які дії чи бездіяльність підпадають під кримінальну-правову заборону і на попередження якої поведінки підлеглих слід спрямовувати свої зусилля.

​Розуміючи важливість своєчасного передбачення, недопущення та якісного протистояння беззпідставним обвинуваченням, Адвокатське об’єднання «Barristers» надає БЕЗКОШТОВНІ консультації в умовах карантину для працівників закладів охорони здоров’я!

Джерело: BARRISTERS
1229
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА