Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
28.02.2019
АВТОР: BARRISTERS

Адвокатське об’єднання «BARRISTERS» визнано переможцем Премії «Кращий GR – спеціаліст року» в номінації «Найкращий юридичний кейс».

27 лютого в ресторані «Not Only Fish» Українською асоціацією професіоналів у сфері GR і лобістів було проведено церемонію нагородження фіналістів та переможців II Всеукраїнську Премію «Кращий GR – спеціаліст року», що являє собою Всеукраїнську незалежну премію за найвищі професійні досягнення в сфері Government Relation (взаємодія з урядом).

Метою Премії «Кращий GR – спеціаліст року» є розвиток відкритої, прозорої діяльності представників сфери GR, дотримання етичних правил та міжнародних стандартів комунікації у своїй професійній діяльності, шляхом популяризації їх професійних досягнень, практичних кейсів, через підвищення значущості фахівців в українському бізнесі та підвищення престижності й позитивного сприйняття GR – спеціалістів в українському суспільстві.

Зокрема, серед переможців Премії «Кращий GR – спеціаліст року» визнані фахівці, які представляють компанії, профільні Асоціації та окремі представники сфери GR, PR, Public Advocacy, Government and Public Affairs, які працюють виключно в межах етичних правил, коректних комунікацій, відкритого представництва та розвитку галузі й досягли значних успіхів в сфері Government Relations.

Переможцем Премії «Кращий GR – спеціаліст року» в номінації «Найкращий юридичний кейс» визнано Адвокатське об’єднання «BARRISTERS».

Відтак, Адвокатське об’єднання «BARRISTERS» здобуло першу відзнаку, що являє собою Всеукраїнську незалежну премію за найвищі досягнення у сфері Government Relation (взаємодія з урядом).

Щиро дякуємо за відзнаку!

Джерело: BARRISTERS
825
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА