Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
27.10.2018
АВТОР: Barristers

Адвокати АО «Barristers» провели тренінг з безпеки для колег з ЮФ «Evris»

26 жовтня 2018 року, в рамках меморандуму про співробітництво адвокати АО «Barristers» провели тренінг з безпеки для колег з  ЮФ «Evris», під час якого поділились практичними порадами і власним досвідом взаємодії з правоохоронними органами під час проведення слідчих дій в межах досудового розслідування кримінального провадження.

Голова АО «Barristers» Олексій Шевчук поділився досвідом комунікації зі ЗМІ під час проведення обшуку та побудови загальної медіа-компанії під час досудового розслідування, навів конкретні інструменти, за допомогою яких можна сформувати позитивний інформаційний простір відносно клієнта.

Партнер Олександр Шадрін і асоційований партнер Ельвіра Лазаренко розповіли про зловживання правоохоронців під час проведення обшуків, надали практичні поради щодо дій під час обшуку, навели аналіз ухвал слідчих суддів про надання дозволу про обшук та приклади із власної практики щодо ефективних заходів протидії незаконним діям правоохоронців.

Адвокат  Олександр Тананакін, розкрив алгоритм дій керівників підприємств у разі отримання від правоохоронних органів запиту на підставі ст. 93 КПК України. Розповів, яким чином потрібно реагувати на такі запити, а також попередив про можливі наслідки у разі відмови у наданні запитуваної інформації.

Адвокат Ірина Кузіна розповіла про порядок здійснення викликів та порядок проведення допитів працівників підприємства  під час досудового розслідування, навела тактичні прийоми, що можуть бути застосовані під час таких допитів, поділилася власною практикою щодо мінімізації негативних наслідків, що може зазнати клієнт внаслідок надання показань. Адвокат Катерина Данилова  поділилась досвідом здійснення захисту підприємств  під час проведення податкових перевірок, а також звернула увагу на останні зміни в судовій практиці в справах  про оскарження протиправних дій/рішень податківців.

 

816
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА