Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
27.04.2020
АВТОР: ECHR: Ukrainian Aspect

АДВОКАТИ ОЦІНЯТЬ ІДЕЮ СКЛАДЕННЯ АДМІНПРОТОКОЛУ БЕЗ ПОРУШНИКА НА ПРЕДМЕТ ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

Які існують ризики порушення прав людини та основоположних свобод у разі ухвалення проекту Закону від 13.04.2020 №3327«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку складення протоколів про адміністративне правопорушення за порушення права на інформацію»?

Фахове обговорення цього питання серед адвокатів та науковців інціював засновник та експерт проекту ECHR. Ukrainian Aspect Олександр Дроздов.

Нагадаємо, удосконалювати процес пропонується шляхом:

  • збільшення часу на складення протоколу про адмінправопорушення з 24 годин до трьох місяців з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення;
  • надання можливості складання протоколу за відсутності самого порушника.

Якщо особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, не була присутня при складанні протоколу про адміністративне правопорушення, пропонується, аби протокол складався у двох примірниках, один з яких направлявся особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, на її адресу місця проживання або адресу місця роботи, служби.

Захід розпочнеться о 16:30 27 квітня на платформі Zoom (завантажити програму можна на її офіційному сайті). Долучитися до фахової дискусії можна отримавши ключ для доступу до вебінару, який буде розміщений на сторінці О.Дроздова у Фейсбуці перед початком заходу.

Відеозапис онлайн-конференції пізніше буде викладений для загального доступу.

Джерело: ECHR: Ukrainian Aspect
419
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА