Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
27.08.2018
АВТОР: Юрій Жовтан

Партнер АО “Barristers” Юрій Жовтан: актуальне питання захисту прав Адвоката

       Професія Адвокат, це спосіб життя, якій несе в собі сукупність позитивного, абстрактного і врівноваженого мислення в стресових обставинах, які не стосуються самого захисника.

     Нашим професійним обов’язком є надання висококваліфікованої правничої допомоги, усіма законними способами, для досягнення поставлених цілей та отримання позитивного результату.

          Бувають випадки, коли самому Адвокату необхідна правнича допомога Захисника і даний факт не свідчить про його некомпетентність чи незнання права.

        Захисник, як і всі звичайні люди, знаходячись у стресовому стані, на мій погляд, не зможе себе ефективно захистити, якщо з ним трапилась складна ситуація, чи його права порушуються в кримінальному, адміністративному чи інших процесах.

         Я досить часто спостерігаю схожість нашої професії з  професією лікаря, і одразу постає питання, чи зможе ефективно вилікувати себе лікар якщо буде лікувати себе самостійно. Звісно, що не зможе, ані провести собі оперативне втручання, ані зробити ефективний огляд, і навіть не зможе в стресовому та непритомному стані поставити собі укол.

          Дані порівняння є лише наглядним прикладом того, що адвокату необхідний захисник, якщо відносно нього проводяться які нібито процесуальні дії.

         Тобто всі обставини, які можуть торкатись адвоката з правової точки зору, необхідно покласти на захисника, якого така обставина не стосується.

         Тому необхідно укріплювати та об’єднувати зусилля захисту Адвокатів, створюючи моноліт, який неможливо порушити, ані часом, ані прямим впливом на адвоката з боку держаного апарату, задля уникнення загрози незалежності цієї прекрасної професії, яка є нашим сенсом життя.

763
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА