Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
09.08.2019
АВТОР: Конкурс Адвокат року - 2019

Анкети на конкурс «Адвокат року 2019» реєструватимуть до кінця літа.

Асоціація адвокатів України врахувала численні побажання правників з усіх куточків країни, та оголошує про продовження строків прийому анкет від конкурсантів.

Оскільки прийом анкет від номінантів фактично співпав з періодом відпусток, ми отримали десятки звернень від адвокатів, юридичних компаній та об’єднань про необхідність продовження строків подачі заявок.

Саме тому, було обрано нову дату закінчення прийому анкет – до кінця літа, тобто до 30 серпня 2019 року включно. Сподіваємося, що тепер кожен бажаючий встигне подати анкету. Важливо: кількість обраних номінацій від одного конкурсанта – необмежена. Чекаємо на Вашу анкету за посиланням.

📲Всього 10 хвилин і можна навіть з мобільного!

Нагадуємо, що «Адвокат року» є Всеукраїнським незалежним публічним конкурсом, що має багаторічну історію та проводиться вже вшосте.

Конкурс проводиться в 3 етапи: подача анкет номінантами до 30 серпня 2019 року; проведення відкритого on-line голосування з 10 вересня по 20 вересня 2019 року; урочисте нагородження фіналістів у готелі «Hyatt Regency» 04 жовтня 2019 року.

Генеральними правовим медіа партнером конкурсу виступило видання Закон і Бізнес, у спецвипуску якого будуть опубліковані результати нашого конкурсу та історія кожного з переможців.

Партнером церемонії нагородження виступить Адвокатське об’єднання «Barristers» та Юридична компанія «Amber».

Маєте питання? Більше інформації на сайті.

Джерело: Конкурс Адвокат року - 2019
643
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА