Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
14.05.2019
АВТОР: Legal High School

АО «Barristers» разом із партнерами відкрили Школу розвитку юридичного бізнесу LHS.

Сьогодні знаковий день в історії діяльності Legal High School (LHS) — свої двері для слухачів відкрила нова Школа розвитку юридичного бізнесу.

У церемонії відкриття нової Школи взяли участь Рустам Колесник, засновник LHS, генеральний директор видавництва «Юридическая практика»; Armen Khachaturyan, старший партнер AstersПрофесор Наталія Кузнєцова дійсний член (академік) НАПрН України, віце-президент НАПрН України — керівник Київського регіонального центру; Svitlana Romanova, директор з правового забезпечення Групи «Метінвест»; Ігор Кравцов, керуючий партнерЮридична фірма EVRISМарина Фоменко (Marina Fomenko), CEO МЮГ Eterna Law KyivOleg Malinevskiy, партнер ЮК EQUITY Law FirmAlexey Kot, керуючий партнер ЮФ «Antika Law Firm»; Shevchuk Oleksiy, партнер Адвокатське об’єднання «Barristers»Евгения Руженцева, CEO LHS.

Якщо спочатку Legal High School стартувала з традиційних юридичних напрямів (судової, кримінальної і податкової практик тощо), то сьогодні вона вийшла на новий якісний рівень, надаючи своїм слухачам можливість дізнатися про секрети успішного створення і розвитку юридичної фірми, тонкощі менеджменту та маркетингу від «гуру» ринку правових послуг — партнерів провідних юридичних компаній, підкреслили виступаючі. «Сьогодні дуже важливо знати не тільки правові закони, а й ринкові, причому не тільки знати, але й уміти застосувати їх на практиці, в тому числі правило «ККС» — якість, швидкість, вартість», — відзначили учасники церемонії, відправляючи нову Школу «в добру путь!».

Після урочистого запуску нової освітньої платформи на базі Legal High School відбулося відкрите інтерв’ю з шеф-редактором газети «Юридическая практика» Рустамом Колесником, інтерв’юером виступив відомий адвокат Олексій Шевчук, також звучали запитання із залу. У ході відвертої бесіди Рустам Колесник розповів про нюанси організації технічних процесів і «творчої кухні» у видавництві «Юридична практика» та Legal High School, про перспективи реалізації нових сміливих проектів «ЮП», поділився власним баченням роботи профільних юридичних ЗМІ в умовах політичної турбулентності, а також сфокусувався на актуальних тенденціях ринку юридичних послуг. «Юридичний ринок сьогодні — це абсолютно живий організм, який змінюється під впливом безлічі чинників — як зовнішніх (наприклад, зміна політичних настроїв у державі), так і внутрішніх», — підкреслив він. Також Рустам Колесник розповів, які юридичні напрями будуть «у топі» цього року: це, зокрема, судова, податкова і кримінальна практики, а також питання енергетики.

Заняття в новій Школі почнуться вже сьогодні: у рамках першого блоку «Юридична фірма: базові налаштування» слухачі дізнаються про те, як управляти юридичним бізнесом в епоху постійних змін і що буде мейнстрімом завтра.

Джерело: lhs.net.ua
688
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА