Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
26.06.2018
АВТОР: Адвокатське об‘єднання «Barristers»

АО «Barristers» та ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» підписали меморандум про співпрацю

Протиправна поведінка підлітків, яка згодом призводить до вчинення ними злочинів, залежить від сукупності факторів, серед яких і незнання ними законів. У підлітковому віці молодь повинна усвідомити, що, маючи права, людина має також обов’язки. І не лише перед найближчими, але й перед людьми, які оточують її в повсякденному житті, перед суспільством. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів.

Тому, піклуючись про правову освіту та підготовку активної молоді, Адвокатське об`єднання «Barristers» та Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» підписали меморандум про співпрацю.

Наші фахівці беруть на себе обов’язок шляхом проведення круглих столів, лекцій та семінарів підвищити правову обізнаність молоді, підвищити їхній рівень правової культури та правосвідомості. Що допоможе їм розумно користуватись своїми правами та правильно визначити свої обов’язки.

492
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА