Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
05.04.2019
АВТОР: The GAME.ua

Четвертого квітня відбувся інтелектуальний поєдинок “ЩО?ДЕ?КОЛИ?” З ПАРТНЕРОМ АО «BARRISTERS» ІЛЛЕЮ НОВІКОВИМ. КУБОК КИЄВА СЕРЕД ЮРИСТІВ.

Дякуємо всім вам за участь у цьому чудовому дійстві, яке ми разом пережили вчора на Що?Де?Коли? з Іллею Новіковим. Кубок Києва серед юристів! Сподіваємося, ви отримали те задоволення від гри, про яке на початку говорив Илья Новиков.

Зовсім скоро ми отримаємо світлини з вашими неперевершеними емоціями і відразу ж поділимося, слідкуйте за оновленнями. А поки до вашої уваги фінальна таблиця.

Ми вітаємо переможців – команди «Порошенко» (Bohodar Kovaliv), «Primus inter pares» (Victoria Bulgak) та «Moris Group» (Олег Париляк), які отримують безкоштовні путівки на чемпіонат України серед юристів, що відбудеться в Одесі у серпні.

Ми запрошуємо всіх приєднатися до встановлення світового рекорду в категорії «Наймасовіша інтелектуальна гра». Ця благодійна подія під назвою The GAME II відбудеться на стадіоні Olympic NSC 18 травня, з запитаннями від того ж автора, що і вчора, Vladimir Ostrovsky, але менш складними.

Музичними гостями цього заходу будуть Вероника Коваленко та TAYANNA. Ми очікуємо зібрати в 40 раз більше людей, ніж було вчора. Це буде легендарно, долучайтесь!

Лінк на реєстрацію – http://bit.ly/thegameukraine

 

Джерело: The GAME.ua
565
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА