Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
25.03.2019
АВТОР: Блог юриста

Чи мають репетитори сплачувати податки з доходів

Під поняттям “репетиторство” мається на увазі: підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт тощо.

Якщо викладач, який надає послуги репетиторства, не є фізичною особою – підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок (збір) із таких доходів.

Так, податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2018 року таким викладачам-репетиторам слід подати до 2 травня 2019 року за місцем податкової адреси (реєстрації) чи онлайн з використанням електронного підпису. Форма декларації затверджена наказом Мінфіну України №859 від 02.10.2015 року.

Доходи від репетиторства оподатковуються ПДФО за ставкою 18%. Також із вказаних доходів відраховується військовий збір за ставкою 1,5%. Водночас суму податкових зобов’язань з ПДФО та військового збору, зазначену в річній податковій декларації, репетитори мають сплатити до 1 серпня 2019 року.

Джерело: jur_blog
615
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА