Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
28.06.2019
АВТОР: BARRISTERS

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – ДЕНЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЗАХИСТ ЯКИХ Є ОСНОВОЮ ДІЯЛЬНОСТІ АДВОКАТА

28 червня Україна святкує 23 річницю з дня ухвалення її Основного закону – Конституції.

День Конституції України – це не просто державне свято, а день затвердження прав і свобод громадян України, захист яких є основною метою діяльності кожного адвоката і становить суть інституту адвокатури в цілому.

Адвокатурі, як незалежному правозахисному інституту, відведена важлива роль у конституційно-правовому механізмі забезпечення прав і свобод людини в усіх сферах життя.

Саме адвокат стикається у своїй діяльності із порушенням прав своїх клієнтів, а тому його основним призначенням є відновлення такого порушеного права, забезпечення його захисту, встановлення справедливості.

Державне свято відіграє важливу роль в функціонуванні інституту адвокатури, адже Конституція України є тим Основним законом, яким в першу чергу керується адвокат у своїй діяльності, здійснюючи захист проголошених прав та свобод громадян.

Для команди висококваліфікованих адвокатів АО «Barristers», основним напрямком діяльності яких є надання правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, забезпечення захисту прав має особливо важливе значення. Адже мова йде, зокрема, про невід’ємне, проголошене Конституцією, право на життя, право на свободу та особисту недоторканність, право на повагу до гідності особи тощо. Діяльність АО «Barristers» безпосередньо пов’язана із забезпеченням захисту невід’ємних прав людини, існування без яких є просто неможливим.

Конституцією України проголошені основні принципи кримінального судочинства – заборона двічі притягувати до юридичної відповідальності, презумпція невинуватості, дотримання яких є запорукою забезпечення захисту прав людини, особливо в рамках кримінального процесу.

Команда Адвокатського об’єднання «Barristers» вітає всіх з Днем Конституції України! Бажаємо, щоб проголошені конституційні права та свободи не обмежувалися їх декларативним характером, а неухильно дотримувалися, а їх захист завжди залишався в діяльності кожного адвоката і служили запорукою демократичного розвитку суспільства.

З вірою в Бога та знанням права!

Джерело: BARRISTERS
769
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА