Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
06.12.2018
АВТОР: Українське право

ЕКСТРАДИЦІЯ ПІДОЗРЮВАНОГО У ШАХРАЙСТВІ

За запитом компетентних органів Республіки Молдова прокуратура Закарпатської області забезпечила виконання вимог міжнародних договорів та Кримінального процесуального кодексу України про видачу осіб (екстрадицію).

Працівники Нацполіції Закарпаття наприкінці серпня цього року на території області затримали 47-річного громадянина Республіки Молдова. Компетентні органи цієї держави розшукували іноземця для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства.

На виконання доручення Генеральної прокуратури України прокуратура області забезпечила організацію видачі (екстрадиції) вказаного громадянина.

Прес-секретар прокуратури Закарпатської області Марина Безега повідомила: іноземця, що підозрюється у шахрайстві, відправлено із Закарпатської УВП №9 для здійснення фактичної передачі компетентним органам Молдови, де він постане перед судом.

Довідково: відповідно до ст. 541 КПК України екстрадиція – це видача особи державі, компетентними органами якої ця особа розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку.

Екстрадиція включає офіційне звернення про встановлення місця перебування на території запитуваної держави особи, яку необхідно видати та видачу такої особи, перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі, прийняття рішення за запитом, фактичну передачу такої особи під юрисдикцію запитуючої держави.

 

Джерело: Українське право
110
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА