Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
03.04.2019
АВТОР: Резонанс

Коментар адвоката, партнера АО “Barristers” Андрія Левковця щодо продовження терміну тримання під вартою Сергія Скрипки попри запоруки ветеранів АТО

У четвертий раз багатодітому батькові Сергію Скрипці у Шевченківському районному суді м.Києва продовжують срок утримання в СІЗО. Його справу по обвинуваченню в тероризмі (ст.258 ККУ) веде військова прокуратура України. Скрипку не звільняють з-під варти попри особисті гарантії війсковослужбовців, яким родина Скрипок допомагала провіантом, амуніцією та спорядженням на війні.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Нашу версію.

У свою чергу адвокат, партнер АО Barristers Андрій Левковець зауважив у Facebook: “Немає провадження Надії Савченко, СБУ внесло провадження, начебто по тероризму до якого вони ліплять усіх, хто їм цікавий, отримують дозволи на негласні дії. І тепер будь-яка особа, яка потрапляє до їх інтересів стає співучасником ЛНР, ДНР, Надії Савченко і багато чого ще. Можете взяти номер провадження і подивитись в реєстрі судових рішень скільки винесено ухвал і по яких фабулах, дуже багато не пов’язаних між собою епізодів, проте які розслідуються в одному провадженні. А потім, коли буде необхідно, то просто виділяються, як і виділили провадження щодо Надії, щоб не давати доступ захисту до усіх матеріалів, тому що там очевидно є докази провокацій СБУ”.

 

Джерело: Резонанс
600
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА