Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
18.10.2019
АВТОР: kyiv.vip-zlo.in.ua

Коментар партнера, адвоката АО «Barristers» Олександра Шадріна щодо 17 білоцерківців звинувачених в організованому злочинному угрупуванні

У Білій Церкві понад два десятки невинних громадян можуть потрапити до в’язниці через змову шахраїв з правоохоронцями та суддями.

Наразі в столичному слідчому ізоляторі знаходиться 17 осіб, яким інкримінують вимагання грошей. Однак ні зброї, ні тілесних ушкоджень, ані постраждалих від дій цього начебто «злочинного угрупування» немає.

За попередньою інформацією: декілька сумнівних осіб, які наразі називають себе потерпілими, напозичалися грошей у великої кількості кредиторів. А коли прийшов час віддавати чужі гроші, боржники не вигадали нічого кращого, ніж звинуватити кредиторів у вимаганні та запроторити їх до в’язниці.

Поліцейські завели проти кредиторів справу, їх захист наразі у судовому процесі здійснюють партнер, адвокат АО «Barristers» Олександр Шадрін та адвокат АО «Barristers» Олександр Тананакін.

Втім, за весь час в межах цього так званого кримінального процесу правоохоронці, окрім обшуків та затримання, ніяких слідчих дій не проводили. Навіть робити вигляд, що справа розслідується, ніхто робити не збирався. Але попри відсутність будь-яких доказів проти обвинувачених та очевидну заангажованість правоохоронців, судді чомусь вирішили тримати ні в чому не винних білоцерківців під вартою.

Також один із потерпілих є відповідачем у іншому судовому процесі – щодо стягнення з нього грошового боргу. Співпадіння? Навряд. Та і це нікого не хвилює. Нещодавно суд вирішив продовжити термін запобіжного заходу для одного з обвинувачених – Олександра Бобра – ще на 60 діб, та удостоїти його звання ватажка організованої злочинної групи.

 

Джерело: kyiv.vip-zlo.in.ua
1044
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА