Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
28.09.2020
АВТОР: ECHR: Ukrainian Aspect

КОНФЛІКТ В НАГІРНОМУ КАРАБАСІ: ВІРМЕНІЯ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ЄСПЛ

У зв’язку із загостренням конфлікту в Нагірному Карабасі Вірменія звернулася до Європейського суду з прав людини з проханням про застосування заходів відповідно до ст. 39 Регламенту суду.

Інформацію розмістило представництво Вірменії в ЄСПЛ, передає інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

Зокрема, Вірменія вимагає зобов’язати Азербайджан припинити бомбардування цивільних об’єктів, утриматися від невибіркових наступальних дій і від нападу на громадян, цивільні об’єкти та населені пункти.

Нагадаємо, згідно зі ст. 39 Регламенту ЄСПЛ, на прохання однієї зі сторін справи чи іншої заінтересованої особи або з власної ініціативи Палата або, в разі необхідності, голова секції або черговий суддя можуть вказати сторонам на будь-які попередні заходи, які вони вважатимуть необхідними в інтересах сторін або належного проведення судового розгляду.

Бойові дії між Вірменією і Азербаіджаном поновилися 27 вересня. Країни поклали відповідальність за загострення конфлікту одна на одну.

Вірменський прем’єр Нікол Пашинян заявив, що Азербайджан бомбардував столицю Нагірного Карабаху Степанакерт. Є загиблі і поранені серед цивільного населення.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв в свою чергу назвав загострення на лінії зіткнення запланованою провокацією з боку Єревана, до якої той «давно готувався». Також повідомляється про жертви серед військових і мирних громадян.

Обидві країни ввели військовий стан.

Джерело: ECHR: Ukrainian Aspect
196
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА