Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
05.03.2019
АВТОР: BARRISTERS

Між Адвокатським об’єднанням «Barristers» та Громадською організацією «Європейська Асоціація Студентів Права Львів» укладен договір про співробітництво.

Маємо честь повідомити про укладення між Адвокатським об’єднанням «Barristers» та Громадською організацією «Європейська Асоціація Студентів Права Львів» договору про співробітництво.

Цей договір встановлює між АО «Barristers» та ELSA Львів довготривалі та плідні відносини партнерства, які полягають в двосторонній підтримці ініціатив та проектів в сфері розвитку правничої освіти в Україні.

Адвокати АО «Barristers» прийматимуть участь на заходах ELSA Львів, будуть ознайомлювати студентів-правників із адвокатською діяльністю, проводити освітні тренінги, доповіді, презентації та майстер-класи для всіх, хто цікавиться станом та розвитком юридичної думки в Україні. В свою чергу, ELSA Львів, завдяки вказаній співпраці, зможе підвищити рівень інформативності своїх заходів, надати можливість учасникам таких заходів отримувати найсвіжішу інформацію та найновіші ноу-хау в правовій сфері від високопрофесійних адвокатів АО «Barristers».

Вважаємо, що таке співробітництво стане черговою цеглиною в основі побудови демократичного суспільства на шляху розбудови України як правової держави.

Джерело: BARRISTERS
1001
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА