Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
04.02.2019
АВТОР: BARRISTERS

На заході «Ярмарок проектів ААУ» Олексій Шевчук, партнер АО «Barristers» презентував новий проект АО «Barristers», ААУ та видання «Юридична практика» – конкурс на кращу історію адвоката!

Новий проект АО «Barristers», ААУ та видання «Юридична практика» – конкурс на кращу історію адвоката.

1 лютого 2019 року на заході «Ярмарок проектів ААУ» Shevchuk Oleksiy, партнер АО «Barristers» презентував новий проект АО «Barristers», ААУ та видання «Юридична практика» – конкурс на кращу історію адвоката!
Метою конкурсу є популяризація професії адвоката. Учасники конкурсу зможуть розповісти про свій шлях становлення як професіонала, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху.

Також конкурсанти зможуть розповісти як професія вплинула на їх особистість, адже адвокатура це не просто професія, адвокатура – це стиль життя.

Після відбору історій конкурсною комісією, найкращі ввійдуть до книги «Історія адвоката», яка буд видана в друк взимку 2019 року. Дана збірка ввійде в історію. Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як про особистість.

До участі в конкурсі запрошуються адвокати, які готові розповісти життєву історію та залишити слід в історії адвокатури.

Прийом анкет закінчується 1 червня 2019 року.

Запрошуємо до участі у проекті!

Джерело: Асоціація адвокатів України (ААУ)
928
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА