Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
21.04.2019
АВТОР: Barristers

Наукові радники АО «Barristers» Борис Бабін та Микола Пашковський 20 квітня 2019 р. взяли участь у роботі суддівської колегії III Національних судових змагань з міжнародного кримінального права

Студентські змагання з міжнародного кримінального права

Наукові радники Адвокатського об’єднання «Barristers» Борис Бабін та Микола Пашковський 20 квітня 2019 р. разом із досвідченими практиками та науковцями Києва, Харкова та Львова взяли участь у роботі суддівської колегії III Національних судових змагань з міжнародного кримінального права, що відбулися на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка.

У судових змаганнях взяло участь шість студентських команд провідних українських університетів, відібраних за підсумками аналізу письмового раунду.

Від АО «Barristers», як партнерів Національних судових змагань, спеціальний заохочувальний приз отримала представниця команди Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, переможцями турніру стала команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

914
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА