Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
11.06.2019
АВТОР: Клуб ЦНЄ

Науковий радник АО «BARRISTERS» Борис Бабін взяв участь у зустрічі експертів Центру “Нова Європа”

Клуб ЦНЄ: які зовнішньополітичні виклики стоять перед Україною?

10 червня Центр «Нова Європа» провів щорічний захід – Клуб ЦНЄ, який дозволив в неформальній атмосфері обговорити виклики, що стоять перед Україною на міжнародній арені. Одна з головних цілей – визначити найбільш актуальні теми для майбутніх досліджень, які б могли підготувати аналітичні центри.

Кризова ситуація у Молдові, майбутнє Мінських домовленостей, реінтеграція Донбасу та майбутні зовнішньополітичні кроки нового президента – одні з основних тем, які обговорили учасники. У Клубі ЦНЄ взяли участь фахівці з питань міжнародних відносин та безпеки – як експерти з аналітичних центрів, неурядового сектору, так і можновладці. Зокрема, органи влади представляли Вадим Пристайко, заступник глави Адміністрації президента; Ганна Гопко, голова Комітету у закордонних справах Верховної Ради України; Ольга Стефанішина, генеральна директорка Урядового Офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції; Василь Химинець, директор Першого європейського департаменту МЗС України; Петро Бешта, заступник директора Політичного департаменту МЗС України.

Клуб Центру «Нова Європа» – щорічний захід, який дозволяє у неформальній атмосфері обговорити подальший розвиток організації, вислухати ключових партнерів, на яких напрямках варто зосередитися. Про минулорічну зустріч можна отримати більше інформації за цим посиланням.

Місія Центру «Нова Європа» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Центр “Нова Європа” ставить перед собою досягнення трьох стратегічних цілей:

  • Підвищення ефективності зовнішньої та безпекової політики України за допомогою аналітичних матеріалів та рекомендацій ЦНЄ
  • Ефективна та регулярна кому-нікація переваг європейського та євроатлантичного вибору України
  • Підвищення рівня зацікавленості європейських країн та США у підтримці України

Із результатами роботи організації в минулому році можна ознайомитися тут.

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт (фотограф Анна Корбут) із вчорашнього засідання Клубу ЦНЄ.

 

Захід організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Захід відбувся в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Захід є винятковою відповідальністю Pact та Центру «Нова Європа» i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США. 

Джерело: Клуб ЦНЄ
218
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА