Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
28.02.2019
АВТОР: BARRISTERS

Науковий радник АО «BARRISTERS» Пашковський Микола взяв участь у фокус-групових дискусіях “Проведення опитування учасників судових проваджень з використанням карток громадянського звітування”

Науковий радник Адвокатського об’єднання«BARRISTERS», кандидат юридичних наук, доцент Пашковський Микола взяв участь у фокус-групових дискусіях “Проведення опитування учасників судових проваджень з використанням карток громадянського звітування (КГЗ)” в м. Одеса (22.02.2019 р.) та в м. Миколаєві (26.02.2019 р.).


Фокус-групові дискусії проводилися в рамках проекту “Опитування учасників судових проваджень щодо їх задоволеності якістю функціонування судів Одеської та Миколаївської областей” з участю суддів місцевих та апеляційних судів, працівників апаратів судів, представників територіальних управлінь ДСА України, експертів-соціологів з метою аналізу проблемних питань дослідження якості роботи судів Одеської та Миколаївскої областей із використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ).


З 15 лютого 2019 року ГО «Міжнародна фундація розвитку» реалізує проект “Опитування учасників судових проваджень щодо їх задоволеності якістю функціонування судів Одеської та Миколаївської областей” в рамках надання міжнародної технічної допомоги проектом «Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: BARRISTERS
510
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА