Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
04.10.2019
АВТОР: Еспресо

Науковий радник АО «Barristers» в ефірі телеканалу Еспресо про сценарії реалізації «формули Штайнмаєра» та стратегія влади щодо повернення і реінтеграції окупованих територій України.

В ефірі телеканалу Еспресо Борис Бабін – професор, науковий радник Адвокатського об’єднання «Barristers», Карл Волох – політолог, блогер, Олександр Морозов – російський політолог і публіцист, співдиректор Академічного Центру Бориса Нємцова з вивчення Росії при Карловому Університеті в Празі.

Сценарії реалізації “формули Штайнмаєра”: що готує влада для вирішення конфлікту на Донбасі та на які поступки Кремлю готова піти заради миру?

Стратегія влади щодо повернення і реінтеграції окупованих територій: які рішення пишуть на Банковій, як ставляться до цього у Кремлі і як реагує світова дипломатія?

“Ні капітуляції” – українці в різних регіонах протестують проти рішення влади підписати “формулу Штайнмаєра” 1 жовтня у Мінську.

Чи знають українці, що передбачає підписаний документ та як розцінюють такий крок влади у контексті припинення війни на Донбасі?

 

Джерело: espreso.tv
504
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА