Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
13.04.2021
АВТОР: BARRISTERS

Олексія Шевчука призначено членом правління ICC Ukraine

Маємо чудову новину: грати на боцi захисту українського бізнесу буде один із топ-адвокатів України! Відповідні документи оформлено та затверджено, отже ми нарешті можемо поділитися!

Відбулося засідання правління ICC Ukraine, за результатами якого прийнято рішення про включення Олексія Шевчука до складу Правління ICC Ukraine.

ICC Ukraine – Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати, впливової глобальної організації бізнесу з беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення міжнародного бізнесу.

Нагадаємо, минулого року Олексій Шевчук очолив Комісію з питань захисту бізнесу у складі ICC Ukraine. За його керівництва АО «Barristers» визнано юридичною фірмою року у сфері захисту бізнесу за версією видання «Юридична практика».

На посаді члена правління ІCC Ukraine Олексій Шевчук буде продовжувати займатися напрямком захисту бізнесу та активів компаній як українських, так і іноземних, але вже на новому рівні, сприяти залученню іноземних інвестицій, розвивати практику кібер-безпеки.

Бажаємо успіху в діяльності на призначеній посаді та досягнення поставлених цілей, зокрема щодо посилення на міжнародній бізнес-арені віри в Україну як економічно привабливу, надійну та ефективну платформу для інвестування та ведення бізнесу.

Джерело: BARRISTERS
211
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА