Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
04.09.2018
АВТОР: Закон и Бизнесс

Опубліковано поради для адвокатів щодо захисту клієнтів у медичних справах

Національна асоціація адвокатів України підготувала посібник для адвокатів «Цивільно-правова відповідальність у сфері надання медичної допомоги», у якому надано методичні рекомендації щодо захисту прав людини у сфері охорони здоров’я.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі НААУ, у методичних рекомендаціях висвітлено особливості цивільно-правової відповідальності у сфері надання методичної допомоги, розкрито алгоритм вирішення конфлікту договірної та позадоговірної відповідальності в цій царині. Наведено форми, способи захисту права на медичну допомогу та охарактеризовано ключовий засіб захисту досліджуваного права – позовну заяву. Практичні алгоритми ведення справ, пов’язаних із правовідносинами у сфері медичного обслуговування, проілюстровано національною судовою практикою та правовими позиціями Європейського суду з прав людини.

Даний посібник покликаний стати надійним порадником для адвокатів, які надають правову допомогу клієнтам у медичних справах, а також буде корисним для всіх, хто цікавиться проблематикою медичного права, цивільного права та охорони здоров’я.

Ознайомитися з посібником можна за посиланням.

Джерело: Закон и Бизнесс
511
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА