Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
20.09.2019
АВТОР: Судовий репортер

Партнер, адвокат АО «Barristers» Костянтин Глоба заявив про фабрикування справи щодо розкрадання коштів при будівництві мосту в Дніпрі.

Скандал довкола ремонту Центрального мосту у Дніпрі, щодо якого сперечалися президент Зеленський і мер Дніпра Філатов, набирає обертів. Днями у мерії Дніпра проходили масштабні обшуки, які увінчалися врученням підозр близькому оточенню міського голови та чиновникам, що займалися організацією ремонтних робіт.

Деяким фігурантам гучної справи вже навіть обрали запобіжний захід. Так, засновника товариства-підрядника, що здійснювало ремонтні роботи, Михайла Беккера, суд арештував на 2 місяці з можливістю внесення застави у розмірі понад 40 мільйонів гривень. Начальника дільниці Микиту Заволіка арештували з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільйон гривень.

Сьогодні сторона захисту Беккера М.Л., підозрюваного у скоєнні злочину ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, виявила факти фабрикування матеріалів кримінального провадження органом досудового розслідування. Про це на своїй сторінці у фейсбуці заявив партнер, адвокат АО «Barristers» Костянтин Глоба.

Слухання у справі по оскарженню запобіжного заходу перенесене на 23.09.19 р. на 14.00 у зв’язку з позапроцесуальними маніпуляціями органу досудового розслідування по перевезенню нашого підзахисного між різними установами його тримання.

23.09.19 р. адвокати Беккера М.Л. мають намір представити свою позицію у суді апеляційної інстанції і довести факти фабрикування.

Разом з цим суд зважив на доводи сторони захисту і зобовязав саме прокуратуру забезпечити явку Бекеера М.Л. на судове засідання.

 

Нагадаємо, що раніше відносно саме цього мосту президент України Володимир Зеленський і мер міста Дніпра Борис Філатов заключили парі, щодо строків закінчення будівництва мосту. На кону була посада очільника міста Дніпра Бориса Філатова, яку б він мав втратити в разі недобудови мосту у вказаний термін.

Джерело: Судовий репортер
1009
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА