Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
10.10.2019
АВТОР: BARRISTERS

ПАРТНЕР АО «BARRISTERS», АДВОКАТ ЕЛЬВІРА ЛАЗАРЕНКО ТА АДВОКАТ АО «BARRISTERS» ОЛЕКСАНДР ТАНАНАКІН ЗАПОБІГЛИ ОБРАННЮ ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ ТА ВІДСТОРОНЕННЮ ВІД ПОСАДИ КЕРІВНИКА УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ОДНІЄЇ З РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Партнер АО «Barristers», адвокат Ельвіра Лазаренко та адвокат АО «Barristers» Олександр Тананакін здійснили ефективний захист підозрюваного – керівника Управління капітального будівництва однієї з районної в місті Києві державної адміністрації під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та відсторонення від посади.

Державного службовця підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

У судовому засіданні захисники довели необґрунтованість підозри та відсутність ризиків перешкоджання досудовому розслідуванню.

За наслідком розгляду клопотання слідчого СУ ГУНП у м. Києві, слідчим суддею Голосіївського районного суду м. Києва було прийнято рішення про відмову в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу в повному обсязі.

Також, слідчим суддею було прийнято рішення про відмову у задоволенні клопотання про відсторонення даної особи від займаної посади.

Джерело: BARRISTERS
1261
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА