Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
23.05.2020
АВТОР: BARRISTERS

Партнер АО «Barristers» Ельвіра Лазаренко стала членом European Criminal Bar Association – європейської незалежної організації адвокатів-захисників у кримінальних провадженнях, діяльність якої спрямована на розвиток кримінальної юстиції в Європі

Партнер АО «Barristers» Ельвіра Лазаренко стала членом European Criminal Bar Association – європейської незалежної організації адвокатів-захисників у кримінальних провадженнях, діяльність якої спрямована на розвиток кримінальної юстиції в Європі та обмін досвідом між адвокатами країн ЄС задля здійснення ефективного захисту прав підозрюваних, обвинувачених, засуджених.

Також Ельвіра Лазаренко входить до підрозділу ECBA –  European Fraud and Compliance Lawyers, що фокусується на питаннях шахрайства, білокомірцевої та економічної злочинності з метою удосконалення міжнародної співпраці, в тому числі під час здійснення захисту в кейсах транснаціонального характеру. Ельвіра Лазаренко є одним із провідних українських адвокатів, що спеціалізується на питаннях екстрадиції, і отримала високі результати в багатьох резонансних справах. Тож бажаємо успіхів у підкоренні нових вершин та продуктивної співпраці з європейськими колегами.

Джерело: BARRISTERS
344
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА