Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
23.11.2021
АВТОР: Legal High School

Партнер АО «Баррістерс» Ілля Новіков провів лекцію у Legal High School про вдалі та невдалі методи захисту в резонансних кримінальних справах

«Якби не суспільний резонанс, Савченко могла б і досі сидіти в російській тюрмі, а поліцейський Шовен – навпаки, скоріш за все не був би засуджений».

17.11 партнер АО «Баррістерс» Ілля Новіков провів лекцію у Legal High School про вдалі та невдалі методи захисту в резонансних кримінальних справах.

Адвокат розповів, як можна використати прорахунки сторони звинувачення та залучити увагу суспільства для досягнення позитивних результатів для підзахисного. На прикладі справи Савченко, яку він захищав у Росії, та справи поліцейського Шовена, який спровокував масові заворушення у США минулого року, він розкрив роль розголосу у кримінальних провадженнях.

Чому не варто вести кожну справу так, ніби це ваша остання справа та де насправді здійснюється правосуддя — читайте за посиланням:

https://lhs.net.ua/ne-varto-vesty-kozhnu-spravu-tak-niby-tse-vasha-ostannia-sprava-inakshe-vona-diisno-mozhe-staty-ostannoiu-illia-novikov/

Джерело: Legal High School
16
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА