Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
05.02.2019
АВТОР: Legal High School

Партнер АО «Barristers» Ілля Новіков виступить 27 лютого в Legal High Schoоl з авторським майстер-класом «Потенціал суду присяжних в Україні: можливості для захисту».

Илья Новиков, партнер Адвокатское объединение «Barristers», російський юрист, український адвокат виступить 27 лютого, 16:00—18:00 в Legal High Schoоl з авторським майстер-класом «Потенціал суду присяжних в Україні: можливості для захисту».

Хоча в Україні і закріплене право на розгляд справи за участю суду присяжних, але великої популярності цей інститут ще не має. Сьогодні за участю суду присяжних в Україні розглядаються справи винятково у місцевому загальному суді першої інстанції і лише за звинуваченнями, за які передбачене покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Проте навіть у таких обмежених випадках адвокати можуть і повинні використовувати цей інститут на користь свого підзахисного.

Вартість участі у залі — 500 грн.
Вартість онлайн-доступу — 700 грн.
Реєстрація за посиланням: https://pravolhs.bitrix24.ua/pub/form/129/avqzer/

Для слухачів Школи кримінальної практики участь у майстер-класі — безоплатна; реєстрація за посиланням: https://lhs.net.ua/vstcp/

Джерело: Legal High School
632
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА