Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
27.11.2019
АВТОР: Legal High School

Партнер АО «Barristers» Олександр Шадрін виступить спікером інтенсиву у рамках Школи кримінальної практики Legal High School, який присвячен особливостям кваліфікації White Collar Crime

3 грудня, з 14:00 до 17:30, у рамках Школи кримінальної практики Legal High School відбудеться інтенсив, присвячений особливостям кваліфікації White Collar Crime.

Які відмінності має білокомірцева злочинність, чим вирізняється стратегія захисту так званих білокомірцевих клієнтів і як, зрештою, домогтися виправдання клієнта, який є учасником резонансного кримінального провадження? Дізнайтеся у рамках інтенсиву, під час якого вам розкажуть про нюанси злочинів в економічній, податковій чи службовій сфері.

Програма заходу:

✔️ «Справи про фінансування тероризму: позиція КСУ як запобіжник від надуманих обвинувачень і тиску на бізнес» – Олександр Шадрін, партнер Адвокатського об’єднання «Barristers».
✔️ «Питання кримінального права, які можуть бути актуальними для бізнесу (злочини в економічній, податковій чи службовій сфері)»
✔️ «Вимагання та отримання неправомірної вигоди, незаконне збагачення, шахрайство, службова недбалість та підробка документів — діяння, які найчастіше інкримінуються посадовцям. Відмінності при кваліфікації дій.»

Кількість місць обмежена!

Реєстрація

Джерело: Legal High School
533
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА