Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
28.08.2019
АВТОР: Legal High School

Партнер АО «Barristers» Олександр Шадрін виступить спікером на Legal High School та розкриє тему підстав для оскарження виправдувальних вироків прокурорами.

Відомі адвокати розкажуть у Legal High School про ефективне оскарження судових рішень та протистояння під час перегляду виправдувальних вироків.

Адвокати знають, що одна справа — добитися ухвалення виправдувального вироку у кримінальному провадженні щодо свого клієнта, і зовсім інша — дочекатися його виконання. За статистикою, менш ніж 30% виправдувальних вироків залишаються без змін після апеляційного перегляду. З іншого боку, якщо результат розгляду справи у першій інстанції був невтішний, оскарження — чудова нагода виправити помилки. Тож очевидно, що після постановлення вироку не час розслаблятися.

Як підготуватися до перегляду справи та бути готовим до будь-якого опору прокуратури, розкажуть експерти Школа кримінальної практики Legal High School під час тижневого курсу Перегляд судових рішень. Виконання вироків.
Упродовж чотирьох днів, з 3 по 6 вересня, провідні фахівці у галузі кримінального права та процесу розкажуть про ефективне оскарження судових рішень та протистояння під час перегляду виправдувальних вироків, про перегляд та переоцінку доказів апеляційним судом, про вимоги до касаційної скарги на вирок, про право на звернення до ЄСПЛ, а також про те, як надавати правову допомогу засудженим на стадіях виконання вироків та як не нашкодити клієнту на стадії перегляду.

Зокрема, Олександр ЛИСАК, партнер EQUITY Law Firm, розповість про порядок оскарження вироків і про те, як правильно рахувати час, а також про наслідки пропуску строку для апеляційного оскарження. Питання вимог до апеляційної скарги на вирок суду та про те, що не варто забувати захисникові, говоритиме Виктор Дума, адвокат AstersАлександр Шадрин (Oleksandr Shadrin), партнер Адвокатське об’єднання «Barristers», розкриє тему підстав для оскарження виправдувальних вироків прокурорами та наведе судову практику задоволення. Чехонадский Андрей, керівник групи претензійно-позовної роботи ПАТ «Рітейл Груп», адвокат, розповість про нюанси реалізації права третіх осіб на перегляд вироків: підстави оскарження, межі перегляду та наслідки для кримінального провадження.

Олександр ЛИСАК, партнер EQUITY Law Firm, поділиться знаннями щодо перегляду та переоцінки доказів апеляційним судом, можливості подачі нових доказів для сторін процесу, нюансів реалізації прав третіх осіб на перегляд вироків. Александр Готин, адвокат, розкриє тему судових рішень у кримінальному провадженні, які можуть бути оскражені окремо від вироків, а також розкаже про підстави та необхідність використання такого права для захисту. Про вимоги до касаційної скарги на вирок та підстави відмови у відкритті провадження розповість Владимир Рудниченко, молодший партнер, керівник практики безпеки бізнесу ЮК “Юскутум”Сергій Лисенко, засновник Gracers Law Firm, розповість про актуальну практику та позицію Великої Палати Верховного Суду у кримінальних справах щодо єдності застосування окремих норм кримінального закону та процесу.

Питання амністії як підстави для закриття кримінального провадження на будь-якому етапі, нюанси її застосування і правові наслідки для клієнта висвітлять Ганна КОЛЕСНИК, адвокат, і Игорь Светличный (Igor Svetlichny), адвокат, тренер програми підвищення кваліфікації для працівників Національної поліції України. Марина Мацегора, адвокат, розповість про визначення місця відбування покарання: компетенція органів, які визначають «суворість режиму». Умови відбуття покарань за практикою ЄСПЛ. Про застосування примусових заходів виховного чи медичного характеру, особливості судового контролю за виконанням таких заходів розповість Игорь Светличный (Igor Svetlichny), адвокат, тренер програми підвищення кваліфікації для працівників Національної поліції України. Kulchytska Andriana, партнер АО Nazar Kulchytskyy & Partners Law Firm, говоритиме про право на звернення до Європейського суду з прав людини та особливості виконання вимог статті 32 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод щодо права подачі індивідуальної скарги.

Партнерами заходу виступають:
Генеральний партнер Школи кримінальної практики — ЮК EQUITY Law Firm
Експертний партнер Школи кримінальної практики — Адвокатське об’єднання «Barristers»
Партнер Школи кримінальної практики — Gracers Law Firm

 

Розклад та реєстрація

Джерело: Legal High School
736
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА