Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
19.02.2019
АВТОР: Loyer.com.ua

Партнер АО «BARRISTERS» Олексій Шевчук: Know How для юридичних компаній, як виграти піар-війну

Сьогодні, 19 лютого, в приміщенні ТПП України проходить юридичний практикум «Інвестиційна абетка «KNOW HOW». Курс на 2019», організований юридичною фірмою EVRIS та Адвокатським об’єднанням «Barristers».

В рамках заходу адвокат АО «Barristers» Олексій Шевчук розповів про так звані лайфхаки, як юридичним компаніям виграти піар-війну.

“Ми перетворилися на «суспільство чотирьох екранів». Ми постійно споживаємо інформацію з телефону, планшету, комп’ютера, використовуючи мережу Інтернет та соцмережі.

Правоохоронні органи теж перейшли в цю площину. Навіть такі “мамонти” як Генпрокуратура, САП, НАБУ, формуючи певне інформаційне поле, ведуть війну і часто перемагають.

Тому для юридичних компаній надважливо також використовувати площину піару.

Know How для юридичних компаній, як виграти піар-війну:

  • Мати професійного юридичного журналіста в своєму штаті;
  • Мати своє невелике ЗМІ, стати першоджерелом інформації.
  • Не боятися використовувати матеріали внутрішньої безпеки, щоб мати повний спектр можливостей, захищаючи права своїх клієнтів (кваліфікаційні комісії, внутрішню безпеку);
  • Самому стати журналістом. КК, КПК надає журналісту безліч гарантій. Іноді туди де не зайде адвокат, може зайти журналіст.
  • Використовувати експертизу.
  • Не боятися притягувати до відповідальності посадовців.

Наша компанія одна з перших імплементувала інформаційні війні для захисту. Не треба боятися виходити в публічну площину.”

 

Джерело: Loyer.com.ua
783
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА