Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
16.04.2019
АВТОР: Zik

Партнер АО “Barristers” Олексій Шевчук – “У Великий піст робляться великі події”

Адвокат Рубана: У Великий піст робляться великі події

Захист Володимира Рубана заявив, що своїм рішенням про звільнення з-під варти судді чи не вперше за всю історію України поводились незаангажовано і проявили «високу порядність».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK заявив  адвокат Рубана Олексій Шевчук.

Коментуючи вихід з-під варти Надії Савченко та Володимира Рубана, він наголосив: судді проявили «високу порядність» і діяли незаангажовано «вперше в історії України».

«Ці судді в подальшому можуть стати головами Верховного, Апеляційного судів або ж просто залишитись на своєму місці. Однак, точно не очікувати, що з ними зводитимуть рахунки за принципову позицію», – заявив Шевчук.

«У Великий піст робляться великі події. Більше нічого не можу прокоментувати, цього достатньо», – додав адвокат.

Водночас, відповідаючи на запитання про стратегію лінії захисту, він підкреслив: має багато інших клієнтів, тож сумнівно, що концентруватиметься лише на цій справі до 7 травня – дати наступного засідання.

«По-друге, політика не робиться на кухні за вечерею. Те, що демонстрували прокурори у ВР – ніщо інше, як розмови», – вважає Шевчук.

Адже, за його словами, обвинувачення базується на приватних розмовах між Савченко та Рубаном, які можна кваліфікувати лише як «емоційна бесіда».

«Будь-яку розмову можна кваліфікувати по-різному», – вважає адвокат.

Він переконаний: після наступного засідання Савченко та Рубану не буде продовжено дію запобіжного заходу.

«Це неможливо процесуально. Все це закінчилось», – підкреслив Шевчук.

До того ж він розповів: зараз в конституційному суді перебуває «дуже важливе» звернення.

«Думаю, найближчим часом буде винесено рішення, що не можна без згоди ВР проводити негласні слідчі розслідування щодо народних депутатів», – зазначив адвокат.

Як повідомлялось раніше, Броварський суд Київської області ухвалив звільнити з-під варти Володимира Рубана та Надію Савченко просто в залі судових засідань.

Джерело: Zik
628
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА