Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
15.11.2019
АВТОР: ЮРЛІГА

Партнер АО «Barristers» Олексій Шевчук увійшов до складу журі Всеукраїнського рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS, започаткованого компанією ЛІГА:ЗАКОН

15 листопада оголошено склад журі Всеукраїнського рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS, започаткованого компанією ЛІГА:ЗАКОН, до якого увійшов партнер, адвокат АО «Barristers» Олексій Шевчук.

Вперше в історії професійних рейтингів України, членів журі обирали за поданням анкет. Оргкомітет Рейтингу відібрав 34 особи, чиї анкети відповідали Методології Рейтингу. Склад експертного журі формувався двома шляхами – самовисуванням через подання заявки на сайті Рейтингу та запрошення до складу Організатором.

До складу журі змогли увійти особи, що обізнані з актуальними тенденціями розвитку ринку юридичних послуг України та здатні на основі об’єктивних факторів скласти свій персональний рейтинг залежно від номінації та її критеріїв. Загалом до складу журі цього року входять експерти-представники юридичних департаментів найбільших компаній України, керуючі партнери топових юридичних компаній, представники стартапів Legal-інфраструктури, адвокати та члени наукової спільноти.

Валерій Решетняк, директор LegalTech-бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН:«Ми завершили етап збору анкет. Зараз у нас понад 270 номінантів. За останні 2 тижні ми отримували понад 30 вхідних дзвінків в день з питаннями від учасників. Найактивнішими виявились компанії-розробники LegalTech рішень. Наступний етап – це власне вже голосування. В журі у нас не тільки відомі управляючі партнери, а й молоді та амбіційні юристи, які раніше не подавали свої кандидатури на участь в професійних рейтингах в якості оцінювачів, але цілком відповідають заявленими вимогам. Загалом сформувалось дуже цікаве журі, де дві третини – представники юркомпаній та замовників ринку, ін-хаус юристи, LegalTech, представники наукової спільноти та освітньої сфери, а також представники держсектору. До журі нам вдалося залучити усі сегменти юридичної галузі України.»

Голосування за номінантів триватиме з 15 листопада до 6 грудня 2019 року.

До 11 грудня представники Оргкомітету будуть обробляти результати голосування.

Верифікувати та перевіряти будуть представники аудитора.

13 грудня на урочистій церемонії представники ЛІГА:ЗАКОН назвуть переможців рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2019.

Джерело: jurliga.ligazakon.net
705
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА