Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
10.08.2020
АВТОР: Legal High School

Партнер АО «Barristers» Олексій Шевчук виступить спікером курсу Speechmaking-гід для адвоката та розповість про сучасні підходи до мистецтва слова як у справах з представництва клієнта чи задля вирішення конфліктів, так і у судових засіданнях.

Партнер АО «Barristers» Олексій Шевчук виступить спікером курсу «Speechmaking-гід для адвоката» та розповість про сучасні підходи до мистецтва слова як у справах з представництва клієнта чи задля вирішення конфліктів, так і у судових засіданнях.
Legal High School зібрали найкращих адвокатів, спікерів та експертів-переговірників, аби за два дні курсу «Speechmaking-гід для адвоката» 14 та 15 вересня слухачі Legal High School дізналися про сучасні підходи до мистецтва слова як у справах з представництва клієнта чи задля вирішення конфліктів, так і у судових засіданнях.
Після акредитації Національною асоціацією адвокатів України (Ukrainian National Bar Association), ви матимете змогу отримати 6 адвокатських балів підвищення кваліфікації. Партнер АО «Barristers» Олексій Шевчук виступить спікером курсу «Speechmaking-гід для адвоката»
Вартість відеодоступу (онлайн та відеозапис) — 1600 грн
А якщо потрібна допомога у реєстрації – зателефонуйте до нас! +38(050) 449-01-09 (telegram/viber)
Джерело: Legal High School
322
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА