Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
30.11.2018
АВТОР: BARRISTERS

ПАРТНЕРИ АО “BARRISTERS” ПОНОМАРЕНКО ДЕНИС ТА ЮРІЙ ЖОВТАН ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ ДІАЛОГОВОЇ ПЛАТФОРМИ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНІХ РАД ПРИ СУДАХ ОДЕСИ

Задля розширення участі громадянського суспільства у всіх процесах державних органів, забезпечення прозорості та підзвітності , Регіональне представництво в м. Одесі Консультативної місії Європейського Союзу в Україні організувало круглий стіл з питань публічних рад при судах Одеси.

Партнери АО “BARRISTERS” Пономаренко Денис та Юрій Жовтан разом з представниками судів м. Одеси та Одеської області, Державної судової адміністрації України, Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, асоціацій адвокатів та правників, представників громадського суспільства взяли участь у Круглому столі діалогової платформи з питань публічних рад при судах м. Одеси.

Згідно проекту порядку денного відбулись презентації практики ЄС та України у роботі суддів з громадянським суспільством та нагального стану справ та бачення роботи громадських рад при судах. Пройшло відкрите обговорення щодо викликів та перспектив роботи громадського суспільства у форматі громадських рад при судах.

Джерело: BARRISTERS
1064
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА