Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
07.09.2019
АВТОР: BARRISTERS

Партнери АО «Barristers» Юрій Жовтан, Костянтин Глоба,  Андрій Левковець та адвокат АО «Barristers» Олександр Тананакін – номінанти конкурсу «АДВОКАТ РОКУ 2019»

З 05 вересня 2019 року стартувало on-line голосування за учасників, що триватиме 10 днів. Всі бажаючі можуть робити свій вибір та віддати голос за адвоката, якого вважають «Адвокатом Року 2019» у певній практиці.

Ви маєте можливість проголосувати за одного номінанта в кожній з 23 профільних номінацій. Партнери АО «Barristers» Юрій Жовтан, Костянтин Глоба,  Андрій Левковець та адвокат АО «Barristers» Олександр Тананакін – номінанти наступних практик:

  • Кримінальне право – Юрій Жовтан
  • Кримінальне право – Костянтин Глоба
  • Кримінальне право – Андрій Левковець
  • Антирейдерська практика – Олександр Тананакін

Обираємо кращих разом під час відкритого публічного відбору до 15 вересня. Прийняти участь у голосуванні може кожен бажаючий!

За правилами конкурсу – Ви маєте можливість віддати свій голос у кожній номінації, але лише одному з номінантів.

  • Як проголосувати? Для цього необхідно зайти на сайт та пройти просту процедуру реєстрації або ж верефікації (підтвердити електронну скриньку та номер телефону). Так є гарантія, що кожен голос за кандидатів буде враховано.
  • Що буде після голосування? Конкурс має на меті оцінити успіхи та практику адвокатів, проаналізувати збобутки за останній рік та за допомогою відкритого публічного онлайн голосування виокремити кращих представників професії, адже це означає, що кращих визначає суспільство.

 

Віддати свій голос за номінантів можна тут: https://www.uaa.org.ua/golosuvannya

Запрошуємо всіх до голосування та чекаємо саме на Ваш голос за кращих адвокатів України!

АО «Barristers» поєднує в собі кращі традиції і прогресивний підхід у правовій допомозу, завжди вирішуємо справи творчо, оригінальним способом і націленністю на результат!

Просимо всіх бажаючих підтримати нас і подарувати нам Ваш голос!

Впевнені, ми виправдаємо звання «Адвокат року – 2019»!


Джерело: BARRISTERS
713
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА