Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
17.09.2019
АВТОР: BARRISTERS

Перший адвокатський Третейський суд «Barristers» – новий механізм захисту прав адвокатів у відносинах з клієнтами

Адвокатське об’єднання «Barristers» та ВМГО «Право для всіх» пропонує колегам новий механізм захисту своїх прав при відносинах з Клієнтами.

Іноді клієнт, не розуміючи специфіку роботи адвоката, не розуміючи складність певних судових процесів,  не враховуючи надмірне навантаження судів та, як наслідок тривалий судовий розгляд справ, – має претензії до адвоката щодо тривалості їх справ та/або правильності позиції адвоката, дотримання ним Закону та Правил етичної поведінки адвоката.

Оцінку «правильності» поведінки адвоката та дотримання ним Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Правил адвокатської етики, здійснюють органи адвокатського самоврядування.

Але залишається питання законності та «етичності» отримання адвокатом гонорару, або безпідставна не оплата послуг адвоката клієнтом, співрозмірність гонорару фактично наданим послугам.

Альтернативою для швидкого та законного вирішення «непорозуміння» може бути Третейський розгляд претензій адвоката до клієнта, та навпаки клієнта до адвоката, – досвідченими третейськими суддями (практикуючими адвокатами) для яких максимальний захист інтересів клієнта, якість та чистота професії є життєвими принципами.

Третейський розгляд забезпечить колегам та клієнтам швидкість процесу, максимальну об’єктивність, через розуміння на «власній шкурі» специфіки професії, досконале знання правил адвокатської етики та розуміння проблеми «зсередини»…

Запрошуємо до співпраці колег!

Джерело: BARRISTERS
2088
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА